Videorozhovor s Parchants DIARY + SOUTĚŽ

Další rozhovor s Parchants Diary je na světě. Kluci vydali nové album a proto jsem se rozhodl je vyzpovídat.
Rozhovor se povedl a pokud chceš přijít na release party, či se jenom dozvědět co jsou kluci zač, zmáčkni play!

 A i když je už po novém roce, máme pro vás takové malé druhé Vánoce! Připravili jsme si pro vás další soutěž, nyní o CD s názvem Malý město, velký sny od těhle dvou pánů.

Jak vyhrát? 

  1. Odpovězte nám na soutěžní otázku: Odkud Tade a Sira pocházejí?
  2. Odpověďi zašlete na e-mail: redakce@wearehiphop.cz
  3. Do předmětu e-mailu napište Soutěž Parchants Diary, do samotné zprávy pak odpověď.
  4. Z došlých správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce, kterého veřejně vyhlásíme, proto do emailu napište odpověď, své jméno, příjmení a adresu, kam výhru máme zaslat.
  5. Vyhlášení proběhne 20.01.2017 ve 21:00 (e-maily zaslané po 20.01.2017 20:00 nebudou zařazeny do slosování) na naší Facebook stránce – je nutné být fanouškem – soutěž je pouze pro vás 🙂
  6. Na výhru není právní nárok, stránka Facebook.com se na soutěži nijak nepodílí.
  7. Každý soutěžící se smí zúčastnit pouze jednou, vícenásobná účast povede k započítání pouze první odpovědi, bez udání celého jména a adresy se vaše odpověď nezapočítává.
  8. Soutěž je určena pouze pro občany české a slovenské republiky. Pokud výherce nepotvrdí do dalších 72 hodin od ukončení soutěže správnost údajů a souhlas se zasláním výhry, bude mu nárok na výhru odejmut a CD bude podstoupeno dalšímu slosování.
  9. Vaše údaje budou použity pouze pro účely soutěže, a to v souladu se z.č. 101/2000 Sb. Zákon o ochraně osobních údajů a nebudou předány žádné třetí straně.

 Hodně štěstí v soutěži přeje redakce WeAreHipHop.cz & Parchants Diary

 

 

Komentáře