Smack Roxy

Pražský producenti jsou top top top – 1/4/17 Roxy Praha PERFECT HAND CREW

Je to tak, jméno článku jsem převzal od V518 a mám k tomu důvod. Celkově kvalita českých a slovenských producentů je obrovská. Není to jen tak ledajaké plácání. V tomto článku se ale zaměřím na producenty speciálně ze stáje A51 a celkově na neuvěřitelně podařenou akci v Roxy.

To co předvedli DJ´s DenoirDryman či Pirez bylo neuvěřitelné. Na akci jsem dorazil kolem desáté hodiny a čekal mě fantastický UK garage, bassline sound. Uvědomil jsem si, že jejich sound je opravdu srovnatelný s nejlepšími světovými DJ´s. Kolem jedné hodiny ranní  začal jako první rapovat Plio a velice mě překvapilo ozvučení Roxy. Všem rapperům bylo poměrně dobře rozumět!

Postupně se večer posouval přes Disscardu či GlebaSmackův Dal Sem Spliff byl strašně MAD, zandali do sebe obě verze, basslinovou a tu první. Geniální! Podívejte se na část ve videu níž. Tam například uslyšíte jeho „Uděláme si to tady jako kdyby tady hrála Aneta Langerová! Ta tupá štětka!“ 😀

Nezapomenutelnými hosty jsou samozřejmě DJ Spooky, Capo Lee Disscarda . Jsem hrdý na Smacka, že je schopný dotáhnout na akci takovéhle jména a jsem hrdý na české publikum, že se pomalu, ale jistě účí pařit na tenhle profi grime!

Důvod, proč jsem na tuhle akci přijel až z Berlína, kde žiji, byli jednoznačně Perfect Hand Crew. Nikdy jsem je neslyšel na živo a znám je hodně dlouho, od Level 3. Až pak vznikla jejich první kolaborace se Smackem a to jsem si říkal, wtf? Jak se tihle dali dohromady. Dneska už je to stálice.

To, kolik dávají Perfect Hand Crew energie je nepopsatelné. Za mě rozhodně jedni z nejlepší grime mc´s! Celkově, tahle akce byla nejlepší grimová akce, kterou jsem kdy zažil. Další má být v září a jsem za to moc rád! Ještě dodám, že tohle byla druhá akce, po první akci s P Moneym ji Smackovi málem zakázali pořádat. Obrovský potlesk teda patří Roxy za jejich odvahu. Tolik security a uklízeček jsem na žádný akci neviděl, každou půlhodinu uklízeli flašky. Security tam byli, ale přitom nezasahovali do neskutečného paření. Fakt smekám klobouk!

/Sdep

Komentáře

Sdep

Sdep