Robíš si srandu?! Rest, Tono Suchota & DJ Wich!

RestTono SuchotaDJ Wich. Před nedávnem ještě neznámá kombinace dala hlavy dohromady a track Robíš si srandu?!. Srandu si ale nerobí a DJ WICH dokonce vypálí novou desku VeniVidiWich v prosinci, stejně jako Rest desku Restart!

Proč neznámá kombinace? Oba se na Wichově beatu objevili opravdu párkrát. Tono v remixu Energie či v Hip Hop Žije 2015 „traileru“. Rest dostal příležitost v Grizzly na albu The Untouchables. Tam jak Rascovi, tak Wichovi složil poklonu. Stejně tak jí i složil teď na svém FB profilu:

„Je mi obrovskou ctí hostovat v týhle věci. Za 1) @tonosuchota dal nadživotní sloky a jeho druhá sloka je pro mě osobně jednou z jeho nejlepších 16-tek ever. Za 2) @djwich je absolutní šéf, jehož tvorbu cenim od svejch mladejch let a teď s nim mám tu možnost spolupracovat – sen. Čekej solo věc na #VeniVidiWich Život je krásný! Díky @tonosuchota @djwich moc si toho vážim ✊🏻 #atomyslimsmrtelněvážně

Nejen, že jsem fanoušek jeho rapu, mám ho rád i jako člověka. Rest umí ocenit kvalitní věc a když něco napíše, má to hlavu a patu. Je prostě upřímnej a férovej. Podobně třeba ocenil album Detektor II Ektora, přičemž spousta fanoušků ho za to poměrně ostře a hloupě kritizovala.

Zpět k tématu! Rest Tono dostávají příležitost znovu a zandávají neuvěřitelný punchlines! Haters jděte do háje, oni vás ničí na plné čáře. Po tracku Opakuj po mne na Fíčuringách Tona jsem rád, že i Tono zandal vedle Resta plnohodnotné bars. Má totiž neuvěřitelné nadání a tímto trackem dokazuje, že dává stejné bomby jako Rest i v těch nejnašláplejších beatech, kde by Restovskimu leckterý rapper nešahal ani po kotníky! Bomba. Mějte se pěkně a peace! 🙂

 

Komentáře

Sdep

Sdep