Řezník – Co přinese nová deska?

Tenhle článek bude plný úvah o ničem a přece o něčem!

Jak už mnozí z Vás vědí, maestro Řezník chystá na duben vydání nové, v pořadí šesté řadové desky, a už jen podle informací, co Řezník hází ven na různých sociálních sítích je cítit, že je se na co těšit!

Podle jeho informací se mu podařilo sehnat jedno hodně zvučný zahraniční jméno, za které je údajně „kurevsky rád“, jak se nechal slyšet v článku pro hip hop magazín BBarák a jak uvedl na svém FB! Už sám ILL RicK naznačil, že pro něj je tahle spolupráce dosažením jistých osobních cílů, co se vysněné zahraniční spolupráce týká! (článek si můžete přečíst zde)

řznk

 

My se zatím můžeme jen domnívat kdo to bude…

Bude to Hopsin, nebo Necro, nebo snad Tech N9ne?!

Myslím, že nám nezbývá nic jiného, než trpělivě čekat až Řezník vyhodí víc podrobnějších informací, do té doby můžeme pouze spekulovat.

řznk4

 

Jedno je ale jisté, Řezník opět spolupracoval na songu se Seanem Strangem a song neprodukoval nikdo jiný než Snowgoons.

řznk5

 

Jak je evidentní z Řezníkově Instagramu, tak Řezník hodně experimentuje se zvukem, evidentně se nechal inspirovat tvorbou s Mortal Cabinet a pořídil si vlastní Theremin!

řznk2

 

Jak je dále jasně evidentní, tak se na další sólovce bude podílet i Undead Orchestra a také Radek Škarohlíd z kapely Hentai Corporation. Už jen podle těchto informací ta deska bude stát rozhodně za to!

řznk3

 

Na Instagramu je také jasně vidět, že Haades je pořád živý a zdravý.

haadespes

 

Snad se objeví i na nové Martyho sólovce!

No jak jsem psal již na začátku, jsou to pouze mé domněnky a Nám nezbývá nic jiného, než tiše sedět na prdeli a čekat a čekat, a vystačit si s posledním dvoj CD BATEMAN/ Muzeum Mentálních Kuriozit, které je pro mě osobně pořád jednou z nejlepších desek CZ scény za posledních 10 let!

/Khr

Komentáře