Pomoc!

Plexo, Majself, Separ, Dame, Kali – Pomoc! (prod. Mugis)

Už dlouho mi chybělo jedno velké a pro mě oblíbené jméno na naší scéně! Strašně dlouho jsem neslyšel žádnou novinku od Plexa! Jeho poslední desku Kopanec Múzy 2 znám už skoro nazpamět a tak bych potřeboval, nějakou novou pecku od tohodle maníka! A ten zkrátka musel vyslyšet moji prosbu. Už den před vydání nové pecky jsem to zahlédl i na fanpage Majselfa a když jsem viděl, co se chystá, odpadl jsem! Pomoc!

Plexo pro nás připravuje úplně fresh desku, která se bude jmenovat Nočné Mory a měla by vyjít někdy okolo dubna a května! A připravil si pro nás velmi chutnou a energetickou ochutnávku. Na světlo světa posílá track Pomoc! A na tuhle pecku není sám, protože si na spolupráci pozval velká a silná jména z SK scény! Na tomhle tracku se společně s Plexem za majkem vystřídali Majself, Separ, Dame a Kali, celé to kluci zabalali do beatu od Mugise a přidali skreče od DJ MikroMana. Když jsem viděl, kdo vše se na tracku podílí, strašně mi vrtalo hlavou jak to bude znít. Čekal jsem opravdu všechno, ale to, co kluci vydali, mě totálně odjebalo. Takovou pecku plnou chutných barů a totálně dokonalého beatu jsem opravdu nečekal. Kluci se svých rolí tak dokonale chopili, že z mého názoru není prostě co vytknout. Protože tohle je to, na co jsem čekal! Čím víckrát si tohle pouštím, tím mi tahle věc přijde dokonalejší. Takže pokud hledáš super věc do svého playlistu nebo do auta, určitě tuhle pecku poslechni a zařaď jí na svůj seznam.

Strašně moc se na desku Plexa těším, protože kdo zná obě dvě desky s názvem Kopanec Múzy, tak ví, jaký je Plexo neskutečný interpret. Navíc když se spojí s Majselfem, dokážou udělat takovou bombu, která zbourá jakýkoliv klub, do kterého tito dva přijedou vystupovat. 

Takže v měsících duben a květen, sleduj a podpoř Plexa koupí jeho nové desky!

Komentáře