MC GEY A JEHO RλP-LIFE

Konečně to přišlo. MC Gey vydal album RλP-LIFE a já si konečně mohu užívat nových vtipů a nadávek na tlusté holky. Každý máme rádi tlusté vtipy, teda holky, teda mámy, takže jsme vlastně všichni šťastní :). Paráda!

MC Gey vydal první album před šesti lety a už tehdy nahodil laťku hodně vysoko. Další album už vyšlo pod TNKDLBL a tak je tomu i s tímto, čtvrtým albem RλP-LIFE. Nechci se moc opakovat, takže kdo nečetl, nabíhejte pro info o jeho předchozích albech do mé tlusté holky.

Oukej, jde se na to. Album vyšlo 15. srpna a celé ho produkoval Krudanze. Pro většinu asi velká neznámá. Neprodukuje pouze hudbu, je to i rapper, který má rád jenom fotky MCho Geye.

 

MC Gey a Krudanze nenáviděj úplně všechno na světě mimo fotek na kterejch sem já!

 

První single, který vyšel ven téměř před rokem, se nazývá G-FUNK. Tehdy ještě ani Mc Gey nevěděl, že vyjde dokonce celé album. Na G-FUNKU je extrémně zajímavé to, že to má úplně jiný sound díky Krudanzovi, než u předchozích třech alb. Neuvěřitelně mi to ke Geyovi sedí. Také byl ve skupině Crystal kidz, což je, jak nazývá, Krudanzova parta debilů :D.

Před dvěma měsíci vystřelili na oběžnou dráhu song jménem Ghettoboy. Černoch Mc Gey se ujal černošského tématu bravurně. Hltejte sami!

V den vydání alba vyšel ven na youtube třetí videoklip, S Tebou mě nebaví svět. U toho jsem se zasmál asi nejvíc. Nejkomičtější text s nejlepšími narážkami a nejdebilnějším videoklipem na scéně. Ten film, který se videoklipem prolíná je Toxic Avenger. Já jsem ho ještě neviděl. Ale asi ho režíroval Mc Gey. Debilita na ntou :D. Jinak, ve videoklipu G střídá různé gangsta náčiní, například struhadlo a do toho double timem tyhle lyrics:

 

bum bini baaj baj, bum bini baj, tvá parta nemá čas psát texty, tak dává double time, já sem fajn mistr bomba, můj rap je bomba, tvůj rap je chodba a vede tam, kde lezou hovna, vypadni z vokna, přežil si potrat si superman (tyvole) bleee

Na albu mě štve to, že má pouze 12 tracků. Ale ty názvy jsou neuvěřitelný. Kochejte se!

01. EPIZODA 1
02. G-FUNK
03. NÁPIPIPIPINÁ
04. URÁŽENÍ LIDÍ
05. SKVĚLÁ VĚC
06. PÍSNIČKA PRO TEBE (skreč: DJ FATTE)
07. S TEBOU MĚ NEBAVÍ SVĚT
08. GHETTOBOY (cuts: DJ OPIA)
09. TVOJE HOLKA (feat. REST)
10. VIKTANA
11. KOPRETINY, DELFÍNI A JEJICH BRATRANCI
12. RλP-LIFE
+ 13. bonusovka
Až na bonusový freestyle s kámošem se dá všechno sehnat na YouTube a vřele doporučuji poslechnout. Je to pastva pro uši. Před posledním trackem hodlám ještě citovat část tracku Epizoda 1. Pane bože. Děkuji ti za tenhle rým o to, že je dnes trendy nemít koule!!!
 „A neudávám aktuální trendy protože sem trendy celej život, aniž bych si uříz koulee,
Poslední track, který vám ještě ukáži, je Tvoje holka Restovskim. Je to jediný fíčuring na albu. Předupaná pecka Tvoje holka je i o tvojí holce. Proto se ti nebude líbit. Tímto se  loučím, mějte rádi tlusté holky, mějte rádi Mc Geye! Kupujte origo! Ádié!

PS: Geyovi se brzy narodí dítě, takže je to vlastně album o jeho tlustý holce.

Komentáře

Sdep

Sdep