MC GEY – G-FUNK (prod. Krudanze)

A je to tady. Už nějakou chvilku jsem netrpělivě čekal na nový videoklip od MCho GEYe. A konečně jsem se dočkal. MC GEY? Nemá cenu zlatit zlato a leštit diamant, protože bych si tady fakt zbytečně plácal játra. Kdo nezná tohodle frajera a člena TY NIKDY LABELu, ať si to jde rovnou hodit na nejbližší jahodu! MC Gey je originální básník a MC, který vlastní na české poměry velkou věc, a to neskutečnou slovní zásobu a výbornou lyriku. Jak by řekl můj kamarád, dokáže udělat z hovna rým! Nebo z rýmu hovno? Myslím, že umí obojí!

Po jeho albu Opičí Král Vrací Úder, které mu produkoval DJ Fatte, mi bylo doopravdy jasné, že tenhle týpek dokáže ztrestat každý beat jak neposlušnou školačku. A na tomto albumu spojení DJ Fatte a MC Gey šlapalo jak holky na Perlovce!

Dnes po menší odmlce posílá MC GEY do světa videoklip s názvem G-FUNK! A je to sakra velká pumelice. Tenhle člověk je prostě trochu jiný, a to se také velmi podepisuje na jeho trackách. Ale tenhle patří znovu mezi špičku jeho tvorby. Intergalaktická nálož do beatu, který je jako vystřižený z 90. let ze západního pobřeží USA! Opičí král je zkráceně multitalent, od rapu až po malování a streetart!

Track G-FUNK produkoval Krudanze. Na klipu zamakali Ivan Zbíral a Ovar Maryško. Videoklip a track jako obvykle vychází pod Ty Nikdy Labelem.

Straight Outta Vagina! THE END!

Komentáře

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.