Logic a jeho rap pro neslyšící

Není žádným tajemstvím, že rapper Logic bude vyrážet v červenci letošního roku na turné s názvem Everybody’s tour. Většina kolegů z jeho branže si před turné dává voraz, nahoděj půlky na slunce nějaký tropický destinace, aby načerpali sílu pro nadcházející koncerty. Jenže Logic je opět někde jinde, a tak v klidu koncertuje a to nejlepší si neschovává až na samotný turné. 

Přesvědčit se o tom mohli jeho fanoušci, kteří dorazili na festival Governor’s Ball Music Festival. Třetí den festivalu, tedy v neděli večer, zajel tenhle Mc svojí klasickou show, dav jásal, vypadalo to na standardní akcičku. Jenže tentokrát si Logic nachystal ještě něco navíc. 

Na samotným konci svojí show si dopředu pozval Kat, což je slečna v kapuci, která perfektně ovládá znakovou řeč. Kdo z vás ji sám zvládá, nebo jste ji alespoň viděli např. v televizi, je vám jasný, že to není žádná brnkačka. A co teprve když dostanete za úkol překládat do znakové řeči freestyle? Asi bychom se na místě Kat ztratili po prvních dvou větách. Kat ale dokázala téměř nemožné, nejen že si poradila bravurně s překladem Logicových rýmů, ale svým projevem jako by jeho projevu dodala neskutečný koule. Chápete to? Holka ovládající znakovou řeč opepří freestyle Logica. To je něco jako byste řekli, že ke 24 karátům zlata někdo přidal ještě pětadvacátej. Jednoduše sci-fi.

A přesně to mě na Hip Hopu baví. Zlato, káry a ženský jsou určitě prima, ale pokaždý, když jsem svědkem podobnýho zázraku, mám sklony věřit, že tahle kultura pořád žije na křídlech lidí, jako je Logic a Kat.

 

Komentáře