Hip Hop Kemp 2016 – Flashback

Čas utíká jak plyn z karmy, poslední Kemp je už dávno za náma, a tak vám přinášíme možnost ohlídnout se za tím, co se na tomhle neskutečným mejdanu zase stalo. Věřím, že mnoho z vás se na fotkách najde, do komentů nám klidně napiště, jaký zážitky byly pro vás za HHK 2K16 ty nejzajímavější. Za mě to určitě bylo setkání s Redmanem, který byl naprosto v pohodě, celou dobu se na všechny usmíval a na rozdíl od všech kolem, byl fakt friendly, stejně tak se s náma bavil na úrovni redaktor Tomáš Kraus, se kterým se známe už z doby natáčení Marpova klipu Náš hood, čímž Toma zdravím a těším se na další společný akce.

V tomhle článku mi rozhodně nejde o to, abych vypsal, jaký hvězdy tady vystoupily, nebo co jste mohli nebo nemohli vidět a slyšet. O tom už psal každej web asi desetkrát a koho by to bavilo číst dokola? Zvolili jsme jinou cestu. Podělím se s váma o pár věcí, kterých jsem si všiml, nebo který jsem zažil a pozitivně bych je ohodnotil palcem nahoru, zároveň berte článek jako naladění se na vlnu  letošního ročníku, protože ten se už nezadržitelně blíží!

1) Borec z ochranky v hangáru s holičstvím a vodnicema  – nějaká smažka ukradla drahou vodní dýmku, švihla s ní o zem (škoda asi 6 tisíc) a na útěku převrhla fotbálek. Sekuriťák po krátkým infu borce zpacifikoval a po poradě s náma, co s ním, mu sebral pásku, opsal jeho osobní údaje a byl z areálu vyhozen. To cením, takhle to má fungovat.

2) Holičství – týpci z Cavalier barber shopu mně a Smogovi na hlavách vykouzlili solidní zástřih a v mým případě došlo i na břitvu, kterou mi obratně upravili vousy. Musím říct, že hodina a půl péče mi pomohla si uvědomit, proč ženský tráví tolik času u všech těch kadeřnic, na manikůrách a podobně – prostě nechat o sebe pečovat je v dnešní uspěchaný době TOP a měli bychom si to čas od času dopřát, zasloužíme si to. Protože jsme byli fakt spokojený, dáváme odkaz na jejich stránky, návštěva tohodle holičství je ryze chlapskou věcí a můžu ji jen a jenom doporučit!
(více na www.cavalierbarbershop.cz )

3) Paradoxně můžu říct, že některý míň známý jména se na Kempu pravidelně chovaj jak největší stars, a takovej Redman byl tak v pohodě, že tyhle pseudohvězdy by k němu měly chodit na převýchovu. Za nás opět palec nahoru, tolik slávy a stále nohama na zemi, proto Hip Hop milujeme – je to přece hlavně o naší komunitě!

4) I přes mediální masáž jsme vyloženě vyfetovance viděli jen jednoho a myslím, že razie byla spíš dílem někoho, kdo by rád Hip Hop Kemp vyštípal z prostor Festival parku. Takže v porovnání např. s akcí Mácháč je HHK ještě dost v pohodě, což cením. Jo… a nevěřte všemu, co vám v telce o půl osmý řekne Borhyová s Korantengem.

5) Jako poslední bod cením vystoupení v párty stanu Martina Svátka s Dj Frikym & Dj Wiche. Takovou atmosféru jsem snad nezažil ani pod hlavní stagí. Věřím, že za pár měsíců tohle uskupení zase budu moct vidět a slyšet a doufejme,  že dostanou prostoru o něco víc (nějakej vedoucí ochranky Wiche i přes nátlak fans fuckoval, aby už končil).

Jinak díky celýmu realizačnímu týmu Hip Hop Kempu, těšíme se na další spolupráci.

Budu rád, pokud nám pod článek na fb napíšete, jakej zážitek z posledního Kempu dostal právě vás, stejně pokud se najdete v galerii, dejte nám o tom vědět.

See you at Hip Hop Kemp 2017!

Eddy

 

 

[ngg_images source=“galleries“ container_ids=“12″ display_type=“photocrati-nextgen_basic_thumbnails“ override_thumbnail_settings=“0″ thumbnail_width=“240″ thumbnail_height=“160″ thumbnail_crop=“1″ images_per_page=“20″ number_of_columns=“4″ ajax_pagination=“0″ show_all_in_lightbox=“0″ use_imagebrowser_effect=“0″ show_slideshow_link=“1″ slideshow_link_text=“[Ukázat prezentaci]“ template=“/data/web/virtuals/87005/virtual/www/domains/wearehiphop.cz/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php“ order_by=“sortorder“ order_direction=“ASC“ returns=“included“ maximum_entity_count=“500″]

Komentáře