DAVE A SONY – BELLATRIX

V neděli 27.11. vydali Dave a Sony videoklip s názvem Bellatrix. Jde zároveň o první singl z chystaného nového alba, které vyjde přibližně v polovině příštího roku.

Osobně mi přijde, že  track Bellatrix navazuje na předchozí věc s názvem Jsou tam, oba tracky mají podobnou textovou atmosféru.

Nutno ovšem podotknout, že rozdíl mezi klipy Jsou tam a Bellatrix jsou v technické stránce značné. Jsou tam je jakási jednorázová rychlá záležitost, která vypadá pěkně, ale nemá hlubšího významu. to u Bellatrix rozhodně neplatí. Klip má svůj vlastní příběh, je rozhodně kvalitnější a navíc do budoucna budou Dave se Sonym podobné klipy tvořit „v celku běžně“.
Klip znázorňuje boj „dobra se zlem“, kde dobro vidí jako poslední na světě Dave a snaží se ho chránit. Beat od sonyho je super, i když na mě možná trochu jiného formátu, než by se mi úplně líbil, ale to je otázkou vkusu. Text na jedničku, tomu se nedá vytknout absolutně nic. Na flow už by to ale chtělo zapracovat, místama mi to nesedí, trochu to ubírá celkovému hodnocení.

Takže si to shrňme.
+ Za progres v klipech
+ Za celkovou atmosféru věci
+ Za beat
+ Za text
Za pro mě horší flow

Celkové hodnocení, 8/10 – 80%. Těším se na další věci.

Komentáře

Jose

Spoluzakladatel a spolumajitel projektu