Soutěž o 3 lupeny na Hip Hop Kemp 2017!

Poslední dny, či spíš hodiny, zbývají do pomyslnýho startovacího výstřelu, kterej ohlásí začátek největšího hip hopovýho festivalu střední Evropy, Hip Hop Kempu 2017. Jelikož ne každej si může lístek dovolit, nebo do teď váhal s koupí, tomu přinášíme unikátní možnost si jeden lístek s náma vysoutěžit. Nejdřív si ale povíme, o co se přesně hraje. Vyhrát lze 3 x 1 lístek (čili budou 3 výherci, každej po lístku) na celej fesťák

Pro připomenutí, můžete se těšit na amerického rapera a herce Commona,  rychle stoupající hvězdu Masega, úderku JEDI MIND TRICKS, mistry battlových fines D.I.T.C., Oddisee & Good Compny, ladies Rah Digga a Little Simz, KOOL G RAP, Vladimira 518, Kontrafakt, Marpa & TG a mnohé další zástupce současné světové i tuzemské hip hopové elity. Celkem na 8 pódiích vystoupí téměř 500 rapperů, hudebníků a tanečníků, kteří naplní 96 hodin live hip hopu. Nevím, jak vy, ale já se už nemůžu dočkat – super hudba, gril, vodní dýmka, parta šílenců, vyřvaný hlasivky a zaprášený tenisky (no, ty tenisky by pro jednou mohly zůstat čistý, že).

A teď to hlavní. Jak lístky vyhrát?

Soutěžní otázka zní: Jakou SPZ má policejní vůz, který se objeví v promo videu na Hip Hop Kemp 2017 z tohoto článku?

Svoje odpovědi zasílejte na email: Eddy@wearehiphop.cz (nezapomeňte uvést celé jméno, email bude použit ten, ze kterého odpověď dorazí)

Soutěž končí 15.08.2017 ve 20:00, vyhlášení proběhne následně na naší facebookové stránce: https://www.facebook.com/wrh.cz/ 

 

Stručná pravidla:

Každý soutěžící se smí zúčastnit pouze jednou, vícenásobná účast povede k započítání pouze první odpovědi, bez udání celého jména a adresy se vaše odpověď nezapočítává.
Vaše údaje budou použity pouze pro účely soutěže, a to v souladu se z.č. 101/2000 Sb. Zákon o ochraně osobních údajů, a nebudou předány žádné třetí straně. Na výhru není právní nárok.

 

Pro více info, kontakty a vstupenky klikej na: http://hiphopkemp.cz/

Redakce WeAreHipHop.Cz

 

melody mell soutěž

Soutěž o CD Melody Mell Lady Underground

Léto už nám přiletělo, s ním samozřejmě jen to nejkrásnější počasí. A k tomu přece nepatří nic jiného, než výlety, grilovačky a párty.
Ale hodně z nás určitě řeší takový malý problém. Přeci k dobrému jídlu, pití, počasí a dobré partě potřebuješ ještě nějakou dobrou muziku.

A pokud hledáš dobrou muziku, jsi tady správně.
Proč? Protože startujeme soutěž o jedno luxusní CD, kterým je horké album od Melody Mell s názvem Lady Undeground. Toto CD je navíc samotnou Melody Mell podepsáno!


O tomhle albu jsme Vás už informovali zde.  Jedná se o album, plné klasického hip-hopu, který stvořila královna české female scény.

Ale, jak to tak bývá, nic není zadarmo a ty, aby jsi získal tohle luxusní album budeš muset odpovědět na dvě jednoduché otázky. Nápovědu můžeš hledat ve článku, ve kterém jsme s Melody udělali rozhovor a trochu se rozepsali o její desce. Teď je ten čas, kdy CD’s Melody Mell již jsou vydané a my od ní získali jedno CD právě pro tebe!

A jaké, že jsou otázky?

První otázka zní:
Odkud je Melody Mell? 
a) Most
b) Bratislava
c) Plzeň

Druhá otázka zní:
Kdo produkoval po hudební stránce její album?
a) DJ Premier a DJ Wich
b) Funkdat a Koža
c) DJ Wich a Koža

Docela lehké otázky co? Tak a teď nezbývá nic jiného, než odpovědi na tyto dvě otázky zaslat na naší emailovou adresu redakce@wearehiphop.cz a do předmětu uvést Soutěžím o CD Melody Mell! Email musí obsahovat odpovědi na výše zadané otázky, tvoje jméno, příjmení a adresu, na kterou budeme výhru zasílat!
Celou tuhle soutěž ukončíme 30.6.2017 ve 21:00 a pomocí generátoru náhodných čísel vybereme vítěze! Vítěze poté oznámíme na naší Facebookové stránce – je nutné být fanouškem – soutěž je pouze pro fanoušky.  Na výhru nevzniká žádný právní nárok, stránka Facebook.com se na soutěži nijak nepodílí. Každý soutěžící se smí zúčastnit pouze jednou, vícenásobná účast povede k započítání pouze první odpovědi, bez udání celého jména a adresy se vaše odpověď nezapočítává.
Vaše údaje budou použity pouze pro účely soutěže, a to v souladu se z. č. 101/2000 Sb. Zákon o ochraně osobních údajů, a nebudou předány žádné třetí straně.

Takže, přeji všem hodně štěstí 🙂

Soutěž o album Neony od IronKapa + kulich State of WOW

Soutěž je UKONČENA. Vítězem je Patrik T. z Úštěku, GRATULUJEME! 

 

Je 24. prosinec večer a většina z vás už si dárky rozbalila a další nečeká. Jenže! To neznáte nás. Ve spolupráci s členem Trouble Gangu, IronKapem, jsme pro vás připravili ještě dva dárky a je jen na vás, jestli je nadělíme právě vám. 

Nejdřív si ale prozradíme, o co že se hraje. V první řadě tu máme přímo od IronKapa jeho nový album Neony a my přihazujeme do týhle kosy jednu praktickou záležitost, a to značkový kulich State of WOW Sierra Black

neony-christmas-editionkulich

Jak vyhrát? 

  1. Odpověz nám na soutěžní otázku: „Ve kterým songu z alba Neony zaznívá, že IronKap vylívá pravdu na papír?“
  2. Odpověď pošli na email: redakce@wearehiphop.cz
  3. Vyhlášení proběhne 27.12.2016 ve 20:00 na naší facebook stránce https://www.facebook.com/wrh.cz – je nutné být fanouškem – soutěž je pouze pro vás 🙂 
  4. Z došlých správných odpovědí vylosujeme jednoho výherce, kterého veřejně vyhlásíme, proto do emailu napište odpověď, své jméno, příjmení a adresu, kam výhru máme zaslat. 
  5. Na výhru není právní nárok, stránka Facebook.com se na soutěži nijak nepodílí.
  6. Každý soutěžící se smí zúčastnit pouze jednou, vícenásobná účast povede k započítání pouze první odpovědi, bez udání celého jména a adresy se vaše odpověď nezapočítává.
    Vaše údaje budou použity pouze pro účely soutěže, a to v souladu se z.č. 101/2000 Sb. Zákon o ochraně osobních údajů, a nebudou předány žádné třetí straně.

 Hodně štěstí přeje redakce WeAreHipHop.cz & IronKap

Soutěž o 2 lupeny na letošní Hip Hop Kemp 2016! – UKONČENO

Hip Hop Kemp není třeba představovat, každý, kdo se o Hip Hop zajímá, tak ví, o co jde. Pro ty ostatní nebo pro připomenutí všem, pak nahodíme pár faktů.

Hip Hop Kemp je Hip Hopový festival, který se každoročně koná v areálu festivalparku v Hradci Králové, a to od 20.  do  22. 8. 2015. K dispozici je po strop nabitý lineup, kde si každý přijde na to svoje (Strapo & Dj Spinhandz, Separ, Marpo s Trouble Gangem, ale i Yelawolf, Joey Bada$$ ) a mnoho dalších.

Letos na kempu

10 NEJ o Hip Hop Kempu:

NEJvětší Hip Hopový festival u nás, ve střední i východní Evropě
NEJnavštěvovanější tuzemský Hip Hopový festival vůbec
NEJdelší historie mezi Hip Hopovými festivaly u nás
NEJrůznorodější umělci, kde si každý najde to svoje na osmi stages
NEJlepší ceny vstupenek za NEJlepší kvalitu už několik let
NEJvětší šance setkat se osobně se svýma oblíbenýma interpretama
NEJlepší atmosféra
NEJlepší fanoušci
NEJvětší letní pártybanger
NEJkrutější zážitky z celýho léta, který prostě jinde nezažiješ!!!

Pokud nechceš chybět v naší bandě, ale mamka ti nedala kapesný, můžeš si s náma zahrát o 2 x 1 vstup. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázku, která zní:

Jaký hashtag zvolil letos Hip Hop Kemp jako svůj hlavní, pod kterým máte přidávat svoje fotky a příspěvky? 

hhkemp logo

Odpovědi posílejte na email: redakce@wearehiphop.cz
Uveďte do emailu: Jméno, Příjmení a telefonní číslo (ať vás nemusíme někde nahánět)
Do předmětu mailu dejte: Chci na kemp

 

Nápovědu k soutěži naleznete na webu: www.hiphopkemp.cz

Pravidla soutěže:

Soutěž končí 4.8.2015 ve 20:00, abyste mohli vyhrát, musíte splnit všechny podmínky, tedy uvést Jméno, Příjmení a číslo na vás + správně zodpovědět soutěžní otázku. Vaše osobní údaje budou po soutěži smazány a dál se nikde nebudou využívat ani uchovávat. Zasláním emailu s těmito údaji souhlasíte s jejich použitím pro soutěž . Každý se může soutěže zúčastnit pouze jednou, při opakovaném zaslání emailu bude uznán pouze jeden.